У депутата від Ляшка під час обшуків знайшли проект рішення НАЗК про результати перевірки його ж декларації

У депутата від Ляшка під час обшуків знайшли проект рішення НАЗК про результати перевірки його ж декларації

Під час обшуку в офісі компанії народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергія Скуратовського детективи виявили готовий проект рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про результати перевірки декларації нардепа. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції (ЦПК) Pep.org.ua.

У вересні 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження  щодо нардепа Скуратовського через декларування недостовірної інформації.

У ході обшуку офісу, який до червня 2017 року належав компанії дружини Сергія Скуратовського  “Грін-грей”, детективи знайшли проект рішення НАЗК “про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Сергієм Скуратовським, народним депутатом України VIII скликання” на 17 аркушах.

“Готуючи профіль нардепа Скуратовського ЦПК проаналізував судові ухвали, з яких стало відомо, що в НАЗК могли узгоджувати з нардепом результати перевірки його ж декларації”, — коментує виконавча директорка ЦПК Дар’я Каленюк.

ЦПК звернувся до НАЗК із запитом про результати повної перевірки декларації народного депутата Скуратовського.

Також в ході обшуку офісу, детективи виявили  документи щодо мальтійської компанії Bogena LTD, яку Скуратовський у 2016 році переписав на свою помічницю.

Нагадаємо, що повний перезапуск НАЗК — одна із вимог антикорупційного порядку денного, який запропонували більше 20 громадських організацій та підтримали вже чотири кандидати в Президенти.

***

Ознайомитись із детальним профілем народного депутата можна на сайті Pep.org.ua

Pep.org.ua — проект Центру протидії корупції — єдиний відкритий реєстр національних публічних діячів PEP. Реєстр містить понад 50 тисяч досьє на українських чиновників, їх родичів, бізнес-партнерів та пов’язаних з ними фірм. Реєстр запрацював на початку 2016 року.