Відкритий реєстр національних публічних діячів УКРАЇНИ

Розширений пошук
zero-corruption

Пошук публічних діячів та пов'язаних фізичних і юридичних осіб. Оновлюється щоденно

background 42703

Досьє публічних діячів та пов'язаних фізичних осіб

background 27266

Досьє пов'язаних юридичних осіб

5711

Документiв

9

Розслідувань

9

Державних реєстрів

Блоги та розслідування

Дружина Уповноваженого президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Романа Семенченка нажила чималий бізнес під час роботи чоловіка в СБУ. Вона також стала власницею квартир в окупованому Криму.
Наші розслідування
Офшори та нерухомість у Криму: уповноважений Зеленського по СБУ стає "новим Семочком" для президента
Наші розслідування
Вадим Шульман про суд з Коломойським та роль Приватбанку в схемі відмивання коштів
28 квітня 2020 вступив в силу новий Закон України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Відповідно до перехідних положень  уряд до 27 липння 2020 року має привести у відповідність до закону галузеві підзаконні нормативно-правові акти. 

Закон серед іншого дещо змінює визначення публічних діячів.
Команда відкритого реєстру публічних діячів pep.org.ua наразі готує оновлення на  сайті, які відображатимуть нові норми закону.
Блог
Зміни законодавства України щодо протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом
Ексвласники Приватбанку намагаються якщо не повернути собі націоналізовану установу, то принаймні стягнути з неї значні кошти. Один з останніх заходів — спроба депутата Ігоря Палиці протягнути зручний для Коломойського законопроєкт. Законодавство називає це конфліктом інтересів.
Наші розслідування
Палиця Коломойського: родинний бізнес депутата й олігарха
Чи безпечно працювати на коксохімічних підприємствах Ахметова в Україні та США? Чому через три місяці після перевірки Держпраці вибухнув Дніпровський коксохімічний завод? І чому Конгрес США вивчає угоди й листування між представниками компанії олігарха та Управління з охорони праці?
Наші розслідування
Подвійні правила: як розслідують аварії на шахтах та заводах Ахметова в США та Україні
Вдова та діти загиблого 2015 року бізнесмена і депутата Ігоря Єремеєва судяться з ТОВ “Вортекс”, співвласником якого був покійний, за частину величезного комплексу житлових і нежитлових приміщень у селі Глібівка під Києвом. У цьому маєтку живе інший співвласник — екснардеп Микола Мартиненко, обвинувачений у багатомільйонних розкраданнях.
Наші розслідування
Родина покійного нардепа Єремеєва судиться за маєток, в якому живе підсудний ексдепутат Мартиненко
Експрезидент України Петро Порошенко перереєстрував частину своєї кондитерської бізнесімперії “Рошен” на старшого сина Олексія. Інформація про це є у проекті Центру протидії корупції (ЦПК) “Відкритий реєстр національних публічних діячів”.
Наші розслідування
Порошенко почав переписувати кондитерський бізнес на сина
Блог
УВАГА! Ремонтні роботи на сайті: скоро реєстр стане зручнішим
Блог
ТОП 10 публічних діячів з високоризикованими статками
Рінат Ахметов – олігарх, який контролює 30% українського ВВП. Так в одному з інтерв'ю оцінив потенціал мільярдера інший український олігарх Ігор Коломойський. 

Видання Forbes назвало Ахметова найбагатшою людиною України й оцінило його статки у 6 млрд доларів. 

Енергетичні й страхові компанії, банк, медіа, транспортний бізнес, сільське господарство, гірничо-металургійний комплекс та елітна нерухомість. Це загальний, але далеко не повний перелік активів олігарха. Кожен з яких – частина великої міжнародної корпорації СКМ. 

І хоча Рінат Ахметов декларує цілковиту відкритість, вона доволі примарна і стосується тільки тих активів, які він набуває "+/-" законним шляхом. 

Якщо ж актив дістається олігарху в обхід закону, то до моменту його легалізації бенефіціаром зазначається підконтрольна одиниця або довірена особа. Саме цю схему мільярдер наразі "удосконалює", поглинаючи металургійну та коксохімічну промисловості України й розширюючись у США.
Наші розслідування
Рінат Ахметов, ввівши в оману АМКУ, монополізував коксохімічну галузь

можливості реєстру

img
01
Пошук

Публічні діячі (ПЕПи) є клієнтами з підвищеним ризиком відповідно до міжнародних стандартів з протидії відмивання грошей. Онлайн пошук ПЕПів та пов’язаних з ними фізичних і юридичних осіб.

Перейти до пошуку
img
02
Глибокі досьє. Розслідування. Аналітика

Фіксуємо публічні документально підтверджені факти про підозрілі статки та ризики публічних діячів і пов’язаних з ними осіб. Проводимо свої спецрозслідування про найвпливовіших ПЕПів України

Перейти до блогів Перейти до розслідувань
img
03
Scoring ризику необгрунтованості активів

Більше 4000 публічних діячів подають електронні декларації про доходи та витрати. Наш інструмент аналізує цю інформацію та визначає можливий ризик необгрунтованості статків ПЕПа

Деталі
img
04
Візуалізація даних з декларацій

Інформація з електронних декларацій інтегрована в досьє публічних діячів. Основні дані ми візуалізували для вас

img
05
Зв'язки

Члени сім’ї публічного діяча, його ділові партнери, юридичні особи, в яких ПЕП є власником, засновником чи бенефіціаром - вся ця інформація у табличному та візуалізованому форматах

img
06
Open Data

Можливість інтегрувати дані реєстру з вашим програмним забезпеченням та оперативно виявляти публічних діячів та пов’язаних з ними осіб серед тисяч клієнтів

Деталі

Користуються системою

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner