photo

All-Ukrainian Union "Svoboda"

Сategory Political party
Taxpayer's number 00013215
Current state registered
Дата створення Oct. 16, 1995
Address 02140, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВИШНЯКІВСЬКА, будинок 6-А, квартира 70
icon
Connected PEPs
Name Type of connection Власність, % Period
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Head of the Control and Revision Commission, Member of the Political Council, Member of the Political Executive Committee
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Голова Секретаріату Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Member of Political Council 2019 — Nov. 5, 2019
Confirmed: Nov. 4, 2020 Свобода-2019.06.21
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Deputy Head 2014 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Deputy Head 2015 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Head April 6, 2004 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09Link
icon
Structure
Name Position Власність, % Period
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Head of the Control and Revision Commission, Member of the Political Council, Member of the Political Executive Committee
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Голова Секретаріату Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Member of Political Council 2019 — Nov. 5, 2019
Confirmed: Nov. 4, 2020 Свобода-2019.06.21
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Deputy Head 2014 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
заступник Голови Партії, член Політради, член Політвиконкому
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Deputy Head 2015 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09
Head April 6, 2004 —
Confirmed: Aug. 9, 2018 Свобода 2018-08-09Link
icon
Documents